Телефон для довідки:
Optimus Prime
Трансофрмери

Optimus Prime

Оптімус Прайм – перший автомобіль-трансформер в Україні

Найбільш популярні експонати, які представляє виставка роботів-трасформерів у натуральну величину в Україні, - два роботи, прототипами яких став герой «Трансформерів» Оптімус Прайм. Це беззмінний лідер автоботів, головний та самий улюблений у більшості фанатів персонаж майже всіх мультсеріалів, коміксів, фільмів, книг та відеоігор «Трансформери». Головна мета цього герою- збереження миру та життя у Всесвіті. Він намагається вдосконалити навколишній світ, по можливості не вдаючись до насильства, але, якщо буде потрібно, готовий битися за праве діло.

Головні моменти створення та характеристики експонатів

Перший експонат - вантажний автомобіль Peterbilt 369, який легко трансформується у відомого героя Оптімуса Прайма висотою в 3 метри. Він має високу деталізацію, схожий на свій прототип навіть в самих незначних моментах та деталях.

Другий експонат – робот-трансформер Оптімуса Прайм висотою 3,5 метри. Її прототипом була іграшкова фігурка розміром 10 см. Щоб отримати потрібні натуральні пропорції та розміри іграшка була збільшена в 35 рази. На створення пішло більше 40 днів наполегливої роботи по 16 годин щодня. В результаті був створений неперевершений персонаж, який викликає захват у всіх відвідувачів виставки роботів-трансформерів.

Завітайте на нашу виставку роботів та трансформерів в натуральну величину із металу, щоб познайомитися з дивовижним виробом майстрів із міста Запоріжжя. Ми гарантуємо, що ви побачите справжнє місто роботів, яке подарить вам незабутні враження та позитивні емоції.