Телефон для довідки:
Bumblebee
Трансофрмери

Bumblebee

Трансформер Бамблбі – перший робот-трансформер в Україні

Найбільш актуальний експонат, з яким залюбки познайомить своїх відвідувачів виставка роботів-трасформерів у натуральну величину в Україні, - Бамблбі. Його впізнає більша кількість дітей та чоловіків. Адже виріб характеризується високою деталізацією, він дуже схожий на свій прототип із відомого серіалу навіть в самих дрібних деталях.

Трансформер Бамблбі - один із самих ранніх та найпопулярніших персонажів «Всесвіту Трансформерів», який входить до серії автоботів. Забарвлення корпусу - жовта з чорним, оптичні датчики - блакитні. Бамблбі відноситься до найбільш «дрібних» трансформерів, але недолік фізичної сили він компенсує розумом та хитрістю. Його головна функція - шпигунство, він відрізняється спритністю. До його переваг відносяться гострий зір, ефективна витрата енергії та палива, здатність переміщатися в воді та під водою в альт-формі.

Головні моменти створення та характеристики експонату Бамблбі

Над створенням відомого героя кінофільму «Трансформери» - триметрового робота Бамблбі майстри із Запоріжжя працювали по 16 годин щодня цілий місяць. Прототипом даного виробу стала іграшкова фігурка розміром десь в долоню (10 см). Для отримання потрібних натуральних пропорцій та розмірів іграшка була збільшена в 30 разів. Виріб вийшов ідеально схожим на свій прототип, він має високу деталізацію та яскравий окрас.

Характеристики, які має робот-трансформер Бамблбі у зібраному стані

  • Вага – 600 кг;
  • Висота – 3 метри;

Завітайте на ексклюзивну виставку роботів та трансформерів в натуральну величину із металу, щоб познайомитися з трансформером Бамблбі, якого виготовили майстри із міста Запоріжжя.